Главная » 2015 » Июль » 10
Інтернет-середовище - найбільш легкий і простий спосіб пристосуватися до світу, який людина вважає занадто жорстоким і несправедливим по відношенню до себе. Це - своєрідний відхід від дійсності, засіб самозахисту, метод позбутися пригніченого настрою, депресії, почуття душевного болю, приниження і власної неповноцінності.

Причини виникнення комп'ютерної залежності

Не всі схильні інтернет-залежності. Коли людина відчуває певні труднощі в контактах з оточуючими, соромиться своїх емоцій, він підсвідомо шукає місце, де може почувати себе спокійно і не відчувати дискомфорт.

Ігрова залежність розвивається у дітей і молодих людей з певним типом нервової системи, схильних:

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 573 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Ігрова залежність - відносно нове поняття сучасного світу. Але сьогодні фахівці повністю довели його згубність і неприродність для людського організму. Здорова психіка відторгає патологічні прихильності, що руйнують людську особистість. Але є категорія громадян, схильних до формування ігрової залежності. Це в першу чергу діти і підлітки, які в силу віку не мають міцних життєвих установок і є легко вселяються.

Чи завжди ігрова залежність небезпечна і коли вона починається?

Будь нездорова залежність - зло. Занурення в комп'ютерні ігри, бажання ставити на кін останні гроші, нерухомість, автомобілі, відвідувати підпільні казино та інші гральні заклади, це завжди нездо ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 751 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Нікотинова (тютюнова) залежність - це комплекс психічних і поведінкових розладів, в якому переважає сильне, труднопреодолимое бажання вжити никотинсодержащих речовини (тютюн і т.д.) незважаючи на очевидне заподіяння шкоди здоров'ю.

Згідно номенклатурі Міжнародній Класифікації Хвороб 10-го перегляду (МКБ-10) та діагностичного керівництву DSM-IV, нікотинова залежність визнана психічним розладом.

Діагноз нікотинової залежності визначається при наявності 3-х (або більше) симптомів протягом одного року. (Критерії DSM-IV):


Від розвитку алкоголізму ніхто не застрахований. Це згубна пристрасть губить тисячі життів жінок і чоловіків, калічить долі і перетворює людину на безпринципне, байдуже істота, метою якого стає тільки задоволення своєї згубної звички.

Інститут ім В.М. Бехтерева за роки своєї роботи і організації лікування алкоголізму для багатьох алкозалежних став рятівним кругом, місцем, звідки пішов відлік їх нового життя - без залежності, страждань самого хворого і його близьких. Наші фахівці є професіоналами в області надання наркологічної допомоги. Ми працюємо з пацієнтами за сучасними методиками, організовуючи багатоетапне лікування алкоголізму, відповідне найвищим світовим стандартам якості та безпеки.

Головні принципи лікув ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 674 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Наркоманія - страшна хвороба сучасності, яка не шкодує нікого і постійно розширює свої володіння. Для наркомана єдиною метою життя стає наркотик. І чим далі прогресує хвороба, тим складніше і довше протікає реабілітація. Але надія залишається завжди: скільки б років не вживав наркотики людина, правильно підібране лікування здатне позбавити від залежності і повернути хворого до нормального життя. Головне - вірити в одужання і не зволікати зі зверненням за медичною допомогою.

В Інституті імені В.М. Бехтерева працюють кваліфіковані фахівці - наркологи з багаторічним стажем та заслуженими нагородами в галузі сучасної наркології. Лікарі організовують лікування наркоманії у відповідності з високими світови ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 527 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж необхідні щеплення регулярне відвідування педіатра. На жаль, побіжний огляд окуліста в поліклініці, дитячому садку чи школі не завжди здатний дати повне уявлення про здоров'я дитячих очей. Вам пощастило, якщо у Вас немає проблем із зором. Але це не гарантує, що і у Вашої дитини зір буде стовідсотковим. І навпаки, короткозорість у одного з батьків може ніяк не позначитися на стані очей дитини. Але краще позбутися сумнівів і відправитися з усіма питаннями до фахівців. Застаріла технологія визначення гостроти зору за допомогою таблиці , що висить на стіні, хоча й минуле століття, але до цих пір використовуються в поліклініках, дитячих садах і навчальних закладах. Якщо в ході перевірки лікар не виявив відхилень, то в більшості випадків цією перевіркою і обмежуються, хоча вона і не дає повної картини. Треба пам'ятати, що показник високої гостроти зору «одиниця» не є абсолютним. Насправді у дитини може бути прихована короткозорість, яку ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 513 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

За даними лікарів-офтальмологів гострота зору новонародженої дитини вкрай низька. Вона становить 0,005-0,015. Протягом перших місяців поступово зростає до 0,01-0,03. До 2-м рокам вона підвищується до 0,2-0,3 і тільки до 6-7 років досягає 1,0.

З самого маленького віку регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення і відвідування педіатра. Перший огляд зору дитини проводиться ще в пологовому будинку, його мета - виявлення вроджених захворювань (катаракта, пухлина сітківки (ретинобластома), глаукома, запальні захворювання). Обов'язковий огляд дітей народилися раніше терміну, з метою виключення ретинопатії недоношених та атрофії зорового нерва.

... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 495 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Вагітність - це особливий період у житті жінки. Протягом дев'яти місяців організм працює за двох, багато органів і системи змушені адаптуватися до нових умов і функціонувати інакше. Очі - не виняток. На стан зору можуть відбитися токсикоз і інші ускладнення вагітності. Адже відбувається гормональна перебудова організму, яка на всіх впливає по-різному. І очі - один з органів, що зазнають на собі її вплив. Навіть жінкам з нормальним зором фахівці рекомендують під час вагітності проконсультуватися у лікаря-офтальмолога як мінімум двічі: на 10-14 тижні вагітності і ближче до кінця вагітності, на 34-36 тижні. Це важливо, оскільки остаточне рішення, як краще народжувати, залежатиме від загального стану та перебігу вагітності в цілому. Отже, якщо ви плануєте вагітність або вже вагітні, пройти повне обстеження з обов'язковим оглядом очного дна і проконсультувати з лікарем-ретинолога необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО! Якими будуть пологи? Важливо, щоб під час діагностики лікарем-офтальмологом дослідж ... Читать дальше »
Категория: Вагітність і пологи | Просмотров: 585 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Отже, Ви записалися по телефону або через-інтернет сайт на повне діагностичне обстеження. Незважаючи на те, що діагностика є найголовнішим кроком на шляху до хорошого зору, дане обстеження не вимагає від пацієнта такої підготовки, як, наприклад, перед Ексімер-лазерної корекцією або операцією з приводу катаракти ... Перед проведенням діагностичного обстеження Заснована мета діагностики - за одне обстеження отримати максимально повну картину стану вашого зору. Для того, щоб всі показники були вірними необхідно жорсткі лінзи зняти попередньо - за 2 тижні, а м'які контактні лінзи можна не знімати заздалегідь, а зняти безпосередньо перед діагностикою в самій клініці «Ексімер» (додаткові дослідження в цьому випадку, необхідні, наприклад, для обчислення параметрів проведення лазерної корекції зору, можна буде провести перед самою корекцією). В день проведення діагностичного обстеження Не рекомендується користуватися декоративною косметикою (для жінок); Рекомендується утриматися від вжив ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 435 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Що таке катаракта?

Катаракта - захворювання, при якому кришталик, що знаходиться всередині ока за зіницею, втрачає свою прозорість. У результаті з'являється перешкода для світлових променів, які при нормальному зорі вільно проникають в око. Тому при катаракті основним симптомом є значне погіршення зору.
Крім того, у людини страждаючого від цієї недуги з'являється відчуття миготіння перед очима смужок, штрихів і плям, сліпучий блиск навколо предметів при яскравому світлі. Також вин ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 883 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Багато хто з нас упевнені - якщо нічого не турбує, то і приводів для хвилювання немає. Однак, це вкрай легковажне ставлення до свого здоров'я, зокрема до здоров'я своїх очей. Погіршення зору ми звикли списувати на втому, багатогодинну роботу за комп'ютером, ненормований робочий день. Адже серед очних захворювань чимало тих, які розвиваються практично безсимптомно і людина досить тривалий час навіть не підозрює про наявність у себе підступних недуг.

Сучасне діагностичне обладнання дозволяє зробити всебічне, об'єктивне і точне обстеження зору, тобто отримати достовірну інформацію про стан зорової системи. Мета діагностики - виявити потенційні загрози і визначити, чи потребує людина в корекції зору, лікуванні ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 428 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Випадки, коли катаракта (часткове або повне помутніння кришталика) ускладнена астигматизмом зустрічаються досить часто. Астигматизм в перекладі з латині - відсутність (фокусної) точки. Це захворювання виникає внаслідок неправильної (несферичність) форми рогівки (рогівковий астигматизм), рідше - кришталика (кришталикових астигматизм). Вплив рогівкового астигматизму на зір більше, ніж кришталикових, оскільки рогівка має більшу заломлюючої здатністю. За статистикою лікарів рогівковий астигматизм зустрічається у пацієнтів значно частіше. Так званий «фізіологічний» астигматизм наявна практично у всіх людей. Якщо астигматизм менше 0,5 D, то його коригувати не потрібно, так як він не робить серйозного впливу на якість зору. У випадках, коли астигматизм вище - потрібно його корекція. У молодому віці астигматизм частково або повністю може компенсуватися за рахунок власних можливостей зорового апарату, і іноді людина навіть не підозрює про наявність у себе астигматизму. Однак, з віком можливіс ... Читать дальше »
Категория: Різне | Просмотров: 461 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Нерідко бувають випадки, коли катаракта - часткове або повне помутніння кришталика, поєднується з астигматизмом. Астигматизм в перекладі з латині - відсутність (фокусної) точки. Це захворювання виникає внаслідок неправильної (несферичність) форми рогівки (рогівковий астигматизм), рідше - кришталика (кришталикових астигматизм). Вплив рогівкового астигматизму на зір більше, ніж кришталикових, оскільки рогівка має більшу заломлюючої здатністю. Катаракта, що поєднується з астигматизмом, створює певні труднощі для хірурга, так як якщо просто видалити катаракту, то, на жаль, людина все одно не зможе добре бачити без спеціальних циліндричних очок. Сьогодні можливе одночасне видалення катаракти та виправлення астигматизму. Катаракта і рогівковий астигматизм При наявності катаракти з рогівкового астигматизмом фахівці пропонують вирішити цю проблему за допомогою операції - ультразвуковий факоемульсифікації з імплантацією торической ІОЛ . Такі інтраокулярних лінз розроблені спеціально для виріш ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 413 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Шановні відвідувачі нашого сайту! Для того, щоб краще сприйняти інформацію, включіть, будь ласка, звук на Вашому комп'ютері. Для відтворення відео російською мовою натисніть вкладку «Language» і виберіть «Russian» Будова інтраокулярної лінзи интраокулярная линза, искусственный хрусталик Штучний кришталик - це лінза, яка переломлює промені світла і формує зображення на сітківці. Як правило, штучний кришталик складається з двох елементів - оптичного і опорного. Оптична частина штучного кришталика являє собою лінзу, яка виконана з прозорого матеріалу, біологічно сумісного з тканинами ока. На поверхні оптичної частини розташована спеціальна дифракционная зона, яка дає можливість отримувати чітке зображення. А опорна частина дозволяє надійно зафіксувати штучний кришталик. Різновиди інтраокулярних лінз (ІОЛ) Штучний кришталик (інтраокулярна лінза) імплантується на місце природного кришталика після операції з видалення катаракти або рефракційної заміни кришталика. Інтраокулярних лінз ділят ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 1015 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Термін "глаукома" (у перекладі з грецької, - зелений колір моря) зустрічається ще в роботах Гіппократа датованих 400 роком до нашої ери. Однак сучасні уявлення про глаукому почали складатися тільки в середині IX століття. В даний час термін "глаукома" об'єднує досить велику групу захворювань, часто різного походження та з різним перебігом. До цих пір немає єдиної думки про те, що є причиною початку хвороби. Однак за відсутності лікування результат у цих, здавалося б зовсім різних захворювань, один - атрофія зорового нерва і сліпота. Глаукома може виникнути в будь-якому віці, але найчастіше це захворювання розвивається в літньому віці. Вікові групи Частота захворювання Новонароджені 1 випадок глаукоми приблизно на 10 000 новонароджених дітей 40-50 років Первинну глаукому фахівці діагностують приблизно у 0,1% населення 60-75 років У цій віковій групі глаукома спостерігається приблизно в 1,5-2% випадків. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я глаукома є основним захворювання ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 615 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Лазерне лікування катаракти - найпрогресивніша і високотехнологічна на сьогоднішній день методика виконання операцій з приводу катаракти . Це останнє досягнення в області офтальмохірургії, добре зарекомендувало себе у світі. Тепер лікування катаракти з допомогою фемтосекундного лазера доступно в клініках «Ексімер». Переваги лазерного лікування катаракти: найвищий рівень точності проведення операції. Лазерні технології, що застосовуються при проведенні втручання, забезпечують надточних на всіх етапах; швидке відновлення після операції. Застосування лазера виключає використання механічних інструментів, і після операції все мікродоступи до внутрішніх структур ока швидко самогерметизуючі; щадне вплив. Використання лазера дозволяє мінімізувати дію ультразвуку на внутрішні структури ока в ході операції і уникнути ризику післяопераційного набряку рогівки; максимальну якість зорових характеристик. Точність впливу лазера дозволяє домагатися максимальної якості зору при імплантації інтр ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 561 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Вторинна катаракта - помутніння і ущільнення задньої капсули кришталика, призводить до погіршення зорових характеристик і може розвинутися після хірургічного лікування катаракти . У сучасній офтальмології в ході операції по лікуванню катаракти капсула кришталика зберігається. Вона являє собою тонкий еластичний мішечок, куди після видалення помутнілого кришталика імплантується інтраокулярна лінза.Вознікновеніе вторинної катаракти пов'язано з тим, що на задній поверхні капсули кришталика розростається епітелій, при цьому знижується її прозорість і зір погіршується. Ці помутніння не є наслідком непрофесійно виконаного хірургічного втручання, а є результатом клітинних реакцій, які відбуваються в капсульному мішку. Ознаки (симптоми) вторинної катаракти: Поступове зниження зору; Засвітки від сонця і штучних джерел світла; Туман перед очима; Лазерне лікування вторинної катаракти за допомогою YAG лазера: лазерная капсулотомия - удаление вторичной катаракты Ще кілька років тому для лікув ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 655 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Що таке астигматизм пояснити (також, як і виправити) досить важко. Астигматизм - одна з найпоширеніших причин низького зору. Часто астигматизм поєднується з короткозорістю (міопічний астигматизм) або з далекозорістю (гіперметропіческій астигматизм).

... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 552 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Катаракта - це патологія, що супроводжується помутнінням кришталика ока. Багато хто помилково вважає, що це не представляє ніякої небезпеки і проведення лікування можна відкладати. Але, на жаль, це не так. Катаракта розвивається зовсім не стрімко. Зір «падає» поступово і, врешті-решт, вражений катарактою кришталик остаточно втрачає свою прозорість, а очей, відповідно, втрачає здатність бачити. Ще не так давно для досягнення найкращого результату лікування потрібно було чекати доки катаракта дозріє, так як її видалення рекомендувалося на пізніх стадіях. Причин цьому було багато. Наприклад, без мікроскопа видаляти кришталик на ранніх стадіях було складно - адже він залишався досить прозорим. Тому багато хто до цих пір вважають, що поспішати нікуди. Насправді, при розвилася катаракті кришталик ущільнюється і збільшується в розмірах, утруднюючи відтік внутрішньоочної рідини. Це, в свою чергу, може спровокувати підвищення внутрішньоочного тиску і, як наслідок, розвиток вторинної глаукоми. ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 541 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Зміни кришталика є однією з основних причин слабовидения і сліпоти у дітей, і можуть бути як вродженими, так і набутими. Серед різноманітних видів його патології можна виділити зміна форми, положення, величини, а також помутніння кришталика - катаракти .

Вроджена катаракта становить більше половини всіх вроджених дефектів органа зору. Захворювання може бути як одностороннім, так і двостороннім, а також поєднуватися з іншою патологією.

Види вродженої катаракти

... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 533 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Кришталик людського ока - прозора «природна лінза», яка може міняти свою форму, майже миттєво «наводячи фокус» і ломлячи світлові промені, за рахунок чого людина бачить добре і зблизька, і вдалину. При катаракті відбувається зміна біохімічного складу кришталика, порушується його кровопостачання, харчування, він стає щільним і непрозорим. В око починає потрапляти лише невелика частина світлових променів, зображення стає нечітким і людина починає бачити, немов крізь запотівше скло.

Ознаки катаракти

... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 441 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Видалення жовчного міхура (холецистектомія).

 

Жовчний міхур - це грушовидний орган, об'ємом не більше 70-ти мл, головна функція якого - забезпечення повноцінного процесу травлення шляхом накопичення певної кількості жовчі. Як правило, кількість жовчі безпосередньо залежить від споживаної людиною їжі: чим вона важча, тим більше активно змушена працювати печінку, виділяючи підвищену кількість ферментів. Саме жовч посилює рухову функцію кишечника, підвищує всмоктування жирів, а також вітаміну К. Вона затримує процеси гниття в кишечнику, завдяки своєму бактерицидній дії.

Підвищення рівня жовчі в жовчному міхурі, так само як і нестача, часто призводить до важких захворювань шлунково-кишкового тракту, які в подальшому відображаються на підшлунковій залозі. ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 776 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Консервативне лікування катаракти консервативное лечение катаракты Ще з давніх часів люди намагалися знайти способи лікування катаракти . Стародавні греки називали її "kataraktes" - "водоспад" і припускали, що причина зниження зору при катаракті - каламутна рідина між очної райдужної оболонкою і кришталиком. А єгиптяни для запобігання катаракти використовували примочки з методом, вином, молоком, гвоздикою, мускатним горіхом. Пізніше в боротьбі з катарактою люди стали застосовувати різні краплі, в основному йодистого калію. Бувало й так, що помутнілий кришталик просто вдавлювався всередину очі. На щастя, сучасна медицина має надійним та ефективним способом лікування катаракти. Хірургічне лікування катаракти Хірургічне лікування катаракти - це видалення ураженої катарактою кришталика і заміна його штучної інтраокулярної лінзою. Важливо пам'ятати, що на сьогоднішній день ще не створено медикаментозного або фізіотерапевтичного методу лікування катаракти. Катаракта - незворотній процес, ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 474 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Цироз печінки - хронічне захворювання, що супроводжується структурними змінами печінці з утворенням рубцевих тканин, сморщиванием органу і зменшенням її функціональності. Цироз може розвинутися на тлі тривалого і систематичного зловживання алкоголем, вірусні ого гепатиту з последующ і м пере ходо му його в хронічну форму, або в наслідок порушень аутоімунного характеру, обструкції жовчних проток, холангіту. Науці відомі випадки, коли до даного захворювання приводила затяжна серцева недостатність, паразитарні ураження печінки, гемохроматоз і т.д. Симптоми цирозу печінки: Протягом тривалого часу, роками в озможності слабкий прояв симптоматики або майже повна її відсутність. Найбільш поширені скарги: слабкість, стомлюваність, тягнуть відчуття в області печінки. Призна ками захворювання можуть бути судинні «зірочки», розширення дрібних кровоносних капілярів шкірних покривів плечового пояса, еритрема кистей рук («печінкові долоні») і т.д. З розвитком хвороби відбувається формування п ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 434 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Кожна людина з дитинства засвоює, наскільки важлива особиста гігієна, особливо це стосується миття рук. Найчастіше не тільки діти, а й дорослі люди порушують важливі правила гігієни, забувають мити фрукти, зірвавши їх з гілки, або овочі з грядки, не надаючи цьому особливого значення. Однак така безпечність щодо свого здоров'я чревата придбанням захворювання під назвою лямбліоз. Враховуючи, що людський організм безперервно піддається атакам різних хвороботворних бактерій і вірусів, фахівцями виявлено, що 99% людей або заражені вірусом різного походження, або є його носієм в неактивній формі. Мікроорганізми мають властивість пристосовуватися до будь середовищі існування в залежності від деяких умов, і людина при цьому може їх абсолютно не відчувати. Лямбліоз - це поширений приклад наявності таких бактерій в організмі людини, яких не вдається виявити при обстеженні протягом багатьох років. Єдиним достовірним підтвердженням зараження лямбліями служить специфічна діагностика та аналіз кал ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 445 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Некроз - це змертвіння тканин, яке настає при порушенні кровообігу, хімічному або термічному впливі, травмі і т.д. Некроз - локальне захворювання. Його зони мають чіткі межі. У вогнищах некрозу відбувається колапс ретикулярної строми печінки (тобто судинна недостатність печінкових тканин), а по периферії розвиваються реактивні і репаративні процеси. Уражені ділянки органу згодом відторгаються або розплавляються під дією гною. На місці дефекту тканини утворюються рубці. У поняття некрозу входять 2 процесу: некробіоз - незворотні дистрофічні зміни тканин, або процес відмирання; і власне некроз - омертвіння тканин органу. Некроз є невід'ємною частиною важкого швидко прогресуючого патологічного процесу в організмі людини. Симптоми некрозу печінки Некроз - в більшості випадків болючий процес, який супроводжується гострими больовими і диспепсичними (у зоні кишечника) синдромами. Найбільш частими симптомами некрозу печінки є: Жовтяничний варіант, що включає в себе різку слабкість, вт ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 836 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Печінка людини досить часто схильна до ураження різними мікроорганізмами, оскільки саме в ній відбувається постійний обмін поживних речовин і інтенсивне кровообіг, що є ідеальним середовищем існування, що сприяє заселенню і активного розмноження паразитів. Види паразитів, що живуть в печінці. 1. Найбільш поширеними паразитами, що живуть в печінці, є амеби, зараження якими відбувається фекально-оральним шляхом. З стінок кишечника амеби потрапляють в кров і потім виявляються в печінці. В результаті життєдіяльності найпростіших відбувається порушення місцевих метаболічних процесів, утворення тромбів, некрозів, які в подальшому зливаються в амебні абсцес. Існування даних паразитів у печінці виявити досить важко, так як тривалий час амебіаз печінки протікає безсимптомно. 2. Альвеолярні ехінококи (стрічкові черв'яки) здатні вражати клітини печінки і поширювати метастази в інші органи (легені, головний мозок, ЦНС). Однокамерний ехіноккок (у формі міхура), потрапляючи в печінку, активно ро ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 523 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Що таке аутоімунний гепатит?

Печінка є один з найбільш великих і важливих органів людського тіла. Вона виконує функцію очищення крові від токсинів, переробки ліків, допомагає у травленні і кровотворенні.

 

Гепатит - це загальний термін, який позначає запалення в печінці. Існує безліч форм і причин розвитку гепатитів (наприклад, вірусний, токсичний, алкогольний), включаючи і аутоімунний гепатит. П ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 538 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Жовч - особлива рідина, синтезуються в печінці, основне завдання якої - поліпшення засвоєння жирів і активізація переміщення їжі по кишечнику. Перед потраплянням в кишечник жовч проходить складний шлях з печінки в печінкові протоки, звідки потрапляє в загальний жовчний протік, що з'єднується з жовчним міхуром через протоки міхура. Місце впадання жовчної протоки в дванадцятипалої кишку має назву - Фастер сосочок, у якого є власна м'яз - сфінктер Одді, що регулює надходження жовчі в кишечник.

 

Дискінезія жовчовивідних шляхів - захворювання, при якому відбувається функціональний розлад рухової функції жовчного міхура та жовчних проток, в результаті порушень скорочувальної здатності Сфінктера Одді, що регулює надходження жовчі та панкреатичного соку в дванадцятипалої кишки.

... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 450 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Біліарний панкреатит.

Біліарний панкреатит - це захворювання, супутнє жовчнокам'яної хвороби, обумовлене закиданням жовчі в протоки підшлункової залози, що викликає в ній розвиток патологічних процесів поразки.

Існує дві форми розвитку даного патологічного процесу:

- Гострий біліарний панкреатит;

- Хронічний біліарної залежний панкреатит.

Причинами біліарного панкреатиту можуть стати такі захворювання, як:

- ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 539 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Хвороба Бадда-Кіарі.

Хвороба Бадда-Кіарі - рідкісне захворювання, що характеризується аномалією розвитку печінкових вен, що веде до порушень відтоку крові з печінки.

Причини хвороби Бадда-Кіарі.

Основні причини запалення печінкових вен наступні:

- Вроджені аномалії судин печінки;

- Порушення згортання крові;

- Оперативні втручання, травми;

- Вагітність і по ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 468 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

На даний момент за статистикою випадки захворювання печінки серед новонароджених дітей становлять 1 до 2500 народжуваних в нашій країні.

Рання діагностика захворювань печінки у новонароджених дітей і немовлят надзвичайно важлива, так як з її допомогою можливо запобігти несприятливий перебіг хвороби і ЇЇ негативні наслідки. Це важливо ще й тому, що різні порушення печінкових функцій і пов'язані з цим загальні порушення в організмі дитини наростають з віком. Так, наприклад, виявлення біліарної атрезії у дитини у ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 528 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Часто можна почути думку про те, що неміцні алкогольні напої (наприклад, пиво і коктейлі) в силу невисокого градуси спирту шкодять печінки менше, ніж кріплені (горілка або коньяк). Однак багатьом з нас буде цікаво дізнатися про помилковість такого погляду.

Насправді виявляється, що вплив слабоалкогольних напоїв на наш організм рівноцінно впливу міцних. Причому головний фактор такої еквівалентності - це не якість, а кількість. Адже, погодьтеся, випити склянку пива, та ще й у спеку, набагато простіше, ніж склянку горілки. Однак 200 мілілітрів пінливого напою еквівалентно 50 мілілітрів горілки!

Обманюючись слабкістю пива та алкогольних коктейлів, багато хто з нас із задоволенням не тільки ... Читать дальше »

Категория: Різне | Просмотров: 409 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Основні ризики для печінки і жовчного міхура, коли ви худнете. Як не потрапити на стіл до хірурга.

Багато людей в боротьбі із зайвою вагою і прагненні досягти стрункості забувають про власне здоров'я. Однак, схуднення - дуже серйозний і тривалий процес, здійснювати який слід розумно і бажано під уважним наглядом лікаря. В іншому випадку, при різкій втраті ваги (більше 2-х кг на тиждень) і неправильно підібраного дієті існує великий ризик серйозних наслідків, таких як утворення каменів у жовчному міхурі або печінки і, як наслідок, оперативне хірургічне втручання.

Якщо говорити звичайним л ... Читать дальше »

Категория: Різне | Просмотров: 480 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Більшість з нас періодично вживає алкоголь. Свята на роботі і вдома, зустрічі з друзями, відпочинок на дачі та інші події рідко обходяться без випивки. При цьому люди, які не страждають алкогольною залежністю, п'ють рідко, виключно якісні напої і в невеликих кількостях, часто переконані, що не завдають ніякої шкоди своєму здоров'ю. Багато хто навіть вважають, що невеликі дози спиртного корисні або, як мінімум, безпечні. Чи так це? - Задається питанням КП, публікуючи інтерв'ю з д.м.н., професором, завкафедрою гастроентерології УНМЦ Управління справами Президента РФ Мінушкін Олегом Миколайовичем.

В: Олег Миколайович, чи можна говорити про те, що в невеликих дозах алкоголь нешкідливий для здоров'я і, зокрема, для п ... Читать дальше »

Категория: Різне | Просмотров: 468 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Хвороби печінки нерідко супроводжуються різними недугами і супутніми захворюваннями. Запобігти руйнування печінки допоможе спостереження у лікаря і правильне харчування. Розглянемо деякі з таких захворювань:

Захворювання печінки і дисбактеріоз

Для нездорової печінки дуже небезпечний дисбактеріоз. Якщо бути більш точними, то навіть не дисбактеріоз, а зайва кількість шкідливих бактерій, які існують в тонкому кишечнику. ... Читать дальше »

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 441 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Чи багато хто з нас замислювалися, чому після рясного застілля часто нас починає мучити слабкість, головний біль, а часом з'являються болі в правому підребер'ї? Причиною подібних проявів найчастіше є негативний вплив на ШКТ деяких продуктів харчування, що згодом може стати причиною отруєння або дисфункції печінки.

Для того, щоб зрозуміти, яким же саме чином неправильне харчування може завдати шкоди печінки та її роботі, зупинимося докладніше на її функціях.

Функції печінки

Печінка - один з головних і найбільш складних за своєю будовою та функціонування органів людини. Вона бере участь в очищенні організму від токсичних речовин, зберігає запас крові і різних корисних речовин. Крім того, печінка син ... Читать дальше »

Категория: Різне | Просмотров: 831 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Нещодавно до нас звернулася читачка нашого сайту з дуже цікавим питанням: "Здрастуйте, не так давно в одному з відео-подкастів присвячених турботі про себе кохану знайшла такий ось ролик (див.нижче) .Вознік питання, чи можна вірити автору, гірше чи вітчизняні препарати від печінки, ніж закордонні? Блогер прав?" Зоя Лепніцкая Медичний куратор нашого сайту, КМН, доцент, доктор В'ялов Сергій Сергійович порахував, що дане питання досить дискусійне і має багато граней. На його прохання публікуємо 2 статті засновані на його роботі "Вибір препарату для лікарської терапії з урахуванням особливостей субстанції. // Архів внутрішньої медицини, №4 (6), 2012", в якій він якраз порівнює ті препарати, про які йдеться у блогера у відео. 1) "До питання про вибір ліки." (дана стаття представлена ​​нижче) 2) "Вибір препарату на прикладі урсодезоксихолевої кислоти." До питання про вибір ліки На підставі статті В'ялов С.С. та ін. Вибір препарату для лікарської терапії з урахуванням особливостей субстан ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 412 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Тільки сучасне фармакологічне виробництво може гарантувати зміст необхідної кількості УДХК в лікарських препаратах.

Ось уже багато століть в традиційній медицині народів світу популярна жовч ведмедя. Здавна саме вона вважається найпотужнішим лікарським засобом.

Жовч ведмедя застосовувалася при важких хворобах печінки, травного тракту, і багатьох інших захворюваннях. Чудодійний терапевтичний ефект ведмежої жовчі багато століть залишався для людей загадкою.

Проте він був. І завжди працював. Як його тільки не пояснювали: чарами, дивом, особливою силою цього сакрального тварини.

< ... Читать дальше »

Категория: Лікарські препарати | Просмотров: 609 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Нещодавно до нас звернулася читачка нашого сайту з дуже цікавим питанням: "Здрастуйте, не так давно в одному з відео-подкастів присвячених турботі про себе кохану знайшла такий ось ролик (див. Нижче). Виникло питання, чи можна вірити автору, гірше чи вітчизняні препарати від печінки, ніж закордонні? Блогер прав?" Зоя Лепніцкая    Медичний куратор нашого сайту, КМН, доцент, доктор В'ялов Сергій Сергійович порахував, що дане питання досить дискусійне і має багато граней. На його прохання публікуємо 2 статті засновані на його роботі "Вибір препарату для лікарської терапії з урахуванням особливостей субстанції. / Архів внутрішньої медицини №4 (6), 2012", в якій він якраз порівнює ті препарати, про які йдеться у блогера у відео .   1) "До питання про вибір ліки."   2) "Вибір препарату на прикладі урсодезоксихолевої кислоти." (дана стаття представлена ​​нижче)    Вибір препарату на прикладі урсодезоксихолевої кислоти На підставі статті В'ялов С.С. та ін. Вибір п ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 574 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)


На даний момент в Росії, як і в багатьох інших розвинених країнах, широку популярність придбав процес імунопрофілактики, тобто вакцинації, в ході якої людський організм стає несприйнятливий до інфекції навіть при контакті з джерелом зараження. Таким чином, завдяки своєчасній вакцинації зменшуються масштаби поширення багатьох захворювань. На сьогоднішній день створені ефективні вакцини, що захищають від гепатиту А і В. Гепатит А передається, як правило, побутовим шляхом і відноситься до кишково-вірусних інфекцій. Він не дає важких наслідків для організму. У той час як гепатитом В можна заразитися тільки через кров. Він небезпечний ускладненнями у вигляді цирозу і раку печінки. Вакцинація проти гепатиту А показана дорослим і дітям, раніше не хворіли цим захворюванням, а також практично всім людям із захворюваннями печінки. Таке щеплення не має побічних реакцій і абсолютно безпечна. Дану вакцину слід вводити двічі, з інтервалом 6-12 місяців. Антитіла до вірусу гепатиту А виробляютьс ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 388 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Ультразвукове дослідження на сьогоднішній день - це найдоступніший і точний метод діагностики, що надає необхідну інформацію про те, в якому стані знаходяться органи черевної порожнини людини. Завдяки тому, що дані органи мають достатній обсяг і щільність, вони чудово відображають ультразвук і піддаються скануванню. УЗД - це безболісний і безпечний метод діагностики в будь-якому віці. Для дослідження структури печінки застосовують такий простий і швидкий метод, як УЗД. Якщо у пацієнта є підозра на гепатит, цироз, абсцес, наявність паразитів, добро- або злоякісну пухлину, то йому призначають даний вид дослідження. Також УЗД печінки проводять і в тих випадках, якщо була травмована черевна порожнина і якщо необхідно проконтролювати результати проведеного лікування. У людей з великою вагою і підвищеним метеоризмом проведення обстеження може викликати труднощі. Для проведення УЗД печінки ретельна підготовка не потрібна, але все ж необхідно виконати декілька рекомендацій: 1) зазвич ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 442 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

При підозрі на гепатит першим ділом пацієнт розмовляє з лікарем, щоб зрозуміти можливі причини захворювання. Нерідко початкова стадія гепатиту нагадує застуду: підвищена температура тіла, поява жовтого відтінку шкіри, хронічна втома. Після цього лікар призначає здачу аналізів. Насамперед, якщо симптоми пацієнта наближені до вищеописаних, призначається обстеження, яке включає в себе біохімічний аналіз крові та аналіз на антитіла. Лікар також може попросити зробити аналіз ПЦР.   Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) Це аналіз, що дозволяє визначити генетичний матеріал вірусу гепатиту. ПЛР існує якісний і кількісний. Якісний визначає лише факт інфікування пацієнта, але не може встановити стадію і прогрес захворювання. Кількісний метод дає повну картину про стадії розвитку гепатиту, її інтенсивності, а також про ефективність лікування. Аналіз на антитіла Це специфічна діагностика, спрямована на отримання показників, властивих кожному виду збудників хвороби. Такі аналізи можна розділити ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 452 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Гепатопротектор урсосан (на основі УДХК) захищає печінку від токсичних впливів, в т.ч. алкоголю, несприятливих дій лікарських препаратів та інших факторів навколишнього середовища. Гепато - печінка, протектор - захисник, гепатопротектор - захисник печінки. Урсосан застосовується при лікуванні: Алкогольної хвороби печінки Хронічних вірусних гепатитів Неускладненій жовчнокам'яної хвороби (ЖКХ) : біліарний сладж; розчинення холестеринових жовчних каменів при функціонуючому жовчному міхурі; профілактика рецидивів каменеутворення після холецистектомії Хронічні гепатити різного генезу (токсичні, лікарські та ін.) Холестатичні захворювання печінки різного генезу, в тому числі первинний біліарний цироз , первинний склерозуючий холангіт, кістозний фіброз (муковісцидоз) Неалкогольна жирова хвороба печінки , у тому числі неалкогольний стеатогепатит Дискінезії жовчовивідних шляхів Біліарний рефлюкс-гастрит і рефлюкс-езофагіт Захисна дія:   При взоімодействіі з токсичними кислотами, урсосан ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 418 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Функції печінки в організмі різноманітні, але найголовнішими вважаються: метаболічна, що відповідає за обмін речовин, бар'єрна, видільна. Розглянемо докладніше, за що відповідає печінка в нашому організмі: Метаболічна функція: вироблення (синтез) ряду найважливіших, життєво необхідних речовин: альбумін, протромбін, фібриноген, холестерин, сечовина та ін. ключову участь у всіх видах обміну: вуглеводного, жирового, амінокислот і т.д. Участь у травленні У печінці утворюються жовчні кислоти, що сприяють розщепленню і всмоктуванню жирів, а також вітамінів A, D, E, K.   Надлишок кислот не завжди корисний для травлення. При дисфункції печінки і застої жовчних кислот і містить їх жовчі страждають всі органи і тканини організму і в першу чергу травні. Але варто врахувати, що не всі жовчні кислоти надають руйнівну дію на організм. У печінці синтезуються різні типи кислот, в тому числі і досить безпечна урсодезоксихолевая кислота (УДХК) . На жаль, організм здатний синтезувати не більш ... Читать дальше »
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 464 | Добавил: GolAM | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)

Я считаю, что Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим.

---

Скачать Софт Бесплатно Для Windows 7 - http://fanfikiknigafanfikov.weebly.com/blog/skachat-soft-besplatno-dlia-windows-7 - http://fanfikiknigafanfikov.weebly.com/blog/skachat-soft-besplatno-dlia-windows-7.
Категория: Вагітність і пологи | Просмотров: 499 | Дата: 10.07.2015 | Комментарии (0)