Випадки, коли катаракта (часткове або повне помутніння кришталика) ускладнена астигматизмом зустрічаються досить часто. Астигматизм в перекладі з латині - відсутність (фокусної) точки. Це захворювання виникає внаслідок неправильної (несферичність) форми рогівки (рогівковий астигматизм), рідше - кришталика (кришталикових астигматизм). Вплив рогівкового астигматизму на зір більше, ніж кришталикових, оскільки рогівка має більшу заломлюючої здатністю. За статистикою лікарів рогівковий астигматизм зустрічається у пацієнтів значно частіше.
Так званий «фізіологічний» астигматизм наявна практично у всіх людей. Якщо астигматизм менше 0,5 D, то його коригувати не потрібно, так як він не робить серйозного впливу на якість зору. У випадках, коли астигматизм вище - потрібно його корекція. У молодому віці астигматизм частково або повністю може компенсуватися за рахунок власних можливостей зорового апарату, і іноді людина навіть не підозрює про наявність у себе астигматизму.
Однак, з віком можливість до компенсації знижується, і астигматизм починає надавати великий вплив на якість зору, значно його спотворюючи. Саме тому в літньому віці наявність астигматизму ускладнює процес підбору окулярів, а також отримання якісного зору. Як показує практика лікарів, у випадку, коли астигматизм більше 2,0 D підбір окулярів значно ускладнений.
Раніше, катаракта, що поєднується з астигматизмом, створювала певні труднощі для хірурга, так як навіть після видалення катаракти людина не могла добре бачити без спеціальних циліндричних очок. Розробка і активне застосування в практиці лікарів торических лінз AcrySof Toric дозволила пацієнтам з катарактою і астигматизмом знайти нову якість зорової життя.
изображение при катаракте и астигматизме изображение после имплантации обычной ИОЛ изображение после имплантации торической линзы AcrySof Toric
зображення при
катаракті і астигматизмі після видалення
катаракти та імплантації
звичайної ІОЛ після видалення
катаракти та імплантації
торической лінзи
Торична лінза володіє більшою силою заломлення в певних областях, що дозволяє їй зменшити, а часто і позбавити пацієнта від рогівкового астигматизму, значно підвищивши некоррігірованное зір вдалину!
Торичні лінзи можуть бути рекомендовані:
Пацієнтам з катарактою;
Пацієнтам з астигматизмом від 0,75 до 3,0 D.
Пацієнтам з придбаним астигматизмом;
Пацієнтам із захворюванням рогівки;
Пацієнтам з травмами рогівки, невдало проведеними рефракційних операції;
Тим, кому була виконана пересадка рогівки (в більшості своїм такі пацієнти мають астигматизм високий ступенів, що призводить до серйозних проблем у підборі окулярів або контактних лінз).
Торична інтраокулярна лінза - імплантується замість помутнілого кришталика за допомогою ефективної, надійної та безпечної операції за методикою факоемульсифікації .
торическая итраокулярная линза У ході імплантації торических лінз всі маніпуляції офтальмохірург проводить через самогерметизуючі мікророзріз розміром до 2,5 мм., Що не вимагає накладення швів. Таке хірургічне втручання виконується протягом 10-15 хвилин, в режимі «одного дня», без госпіталізації. Застосовується крапельна анестезія, яка легко переноситься пацієнтами різного віку і не виявляється навантаження на серцево-судинну систему. Після процедури пацієнт досить швидко повертається в звичний для себе ритм життя. Обмеження - мінімальні і в основному вони стосуються гігієнічних процедур в перший час після операції.
Торична лінза не тільки заміщає оптичну силу віддаленого мутного кришталика, але і коригує вихідний рогівковий астигматизм.
Основна складність у застосуванні торических лінз - це високі вимоги до точності розрахунку і підбору лінзи, а також бездоганна якість роботи лікаря-офтальмохірурга до ході імплантації лінзи. Правильне положення лінзи в оці строго обов'язково, тому що від цього залежить корекція астигматизму в необхідній осі. Саме тому повне діагностичне обстеження - одне з найважливіших умов перед виконанням операції з імплантації торических лінз. Тільки детальна діагностика, проведена за допомогою цілого комплексу сучасного комп'ютеризованого обладнання, дає можливість отримати об'єктивну і повну картину стану зору пацієнта, а також правильно підібрати і розрахувати параметри торической лінзи.
У підборі торических лінз офтальмологи клініки «Ексімер» враховують різні особливості: індивідуальний стан очної оптики, вік пацієнта, його спосіб життя, рід діяльності. Кожна торична лінза замовляється індивідуально. Внаслідок цього, пацієнтові доводиться деякий час чекати операції. Лікарі офтальмологічної клініки «Ексімер» пройшли сертифікацію компаній-виробників інтраокулярних лінз, що дає їм право імплантувати торичні лінзи і пропонувати своїм пацієнтам все найсучасніше, що є на сьогоднішній день в офтальмології.
Вартість основних послуг
Послуга Ціна, руб.) По карті
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи?
40500 38000
Факоемульсифікація ускладненої катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи 62500 59000
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією адаптувати інтраокулярної лінзи?
74000 70000
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією торическими інтраокулярної лінзи?
82500 78600
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією аккомодіруют інтраокулярної лінзи?
125000 118700
Фемтосекундного супровід факоемульсифікації?
55000
|