За даними лікарів-офтальмологів гострота зору новонародженої дитини вкрай низька. Вона становить 0,005-0,015. Протягом перших місяців поступово зростає до 0,01-0,03. До 2-м рокам вона підвищується до 0,2-0,3 і тільки до 6-7 років досягає 1,0.
З самого маленького віку регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення і відвідування педіатра. Перший огляд зору дитини проводиться ще в пологовому будинку, його мета - виявлення вроджених захворювань (катаракта, пухлина сітківки (ретинобластома), глаукома, запальні захворювання). Обов'язковий огляд дітей народилися раніше терміну, з метою виключення ретинопатії недоношених та атрофії зорового нерва.
...
Читать дальше »
|
Отже, Ви записалися по телефону або через-інтернет сайт на повне діагностичне обстеження. Незважаючи на те, що діагностика є найголовнішим кроком на шляху до хорошого зору, дане обстеження не вимагає від пацієнта такої підготовки, як, наприклад, перед Ексімер-лазерної корекцією або операцією з приводу катаракти ...
Перед проведенням діагностичного обстеження
Заснована мета діагностики - за одне обстеження отримати максимально повну картину стану вашого зору. Для того, щоб всі показники були вірними необхідно жорсткі лінзи зняти попередньо - за 2 тижні, а м'які контактні лінзи можна не знімати заздалегідь, а зняти безпосередньо перед діагностикою в самій клініці «Ексімер» (додаткові дослідження в цьому випадку, необхідні, наприклад, для обчислення параметрів проведення лазерної корекції зору, можна буде провести перед самою корекцією).
В день проведення діагностичного обстеження
Не рекомендується користуватися декоративною косметикою (для жінок);
Рекомендується утриматися від вжив
...
Читать дальше »
|
Що таке катаракта?
Катаракта - захворювання, при якому кришталик, що знаходиться всередині ока за зіницею, втрачає свою прозорість. У результаті з'являється перешкода для світлових променів, які при нормальному зорі вільно проникають в око. Тому при катаракті основним симптомом є значне погіршення зору.
Крім того, у людини страждаючого від цієї недуги з'являється відчуття миготіння перед очима смужок, штрихів і плям, сліпучий блиск навколо предметів при яскравому світлі. Також вин
...
Читать дальше »
|
Багато хто з нас упевнені - якщо нічого не турбує, то і приводів для хвилювання немає. Однак, це вкрай легковажне ставлення до свого здоров'я, зокрема до здоров'я своїх очей. Погіршення зору ми звикли списувати на втому, багатогодинну роботу за комп'ютером, ненормований робочий день. Адже серед очних захворювань чимало тих, які розвиваються практично безсимптомно і людина досить тривалий час навіть не підозрює про наявність у себе підступних недуг.
Сучасне діагностичне обладнання дозволяє зробити всебічне, об'єктивне і точне обстеження зору, тобто отримати достовірну інформацію про стан зорової системи. Мета діагностики - виявити потенційні загрози і визначити, чи потребує людина в корекції зору, лікуванні
...
Читать дальше »
|
Нерідко бувають випадки, коли катаракта - часткове або повне помутніння кришталика, поєднується з астигматизмом. Астигматизм в перекладі з латині - відсутність (фокусної) точки. Це захворювання виникає внаслідок неправильної (несферичність) форми рогівки (рогівковий астигматизм), рідше - кришталика (кришталикових астигматизм). Вплив рогівкового астигматизму на зір більше, ніж кришталикових, оскільки рогівка має більшу заломлюючої здатністю.
Катаракта, що поєднується з астигматизмом, створює певні труднощі для хірурга, так як якщо просто видалити катаракту, то, на жаль, людина все одно не зможе добре бачити без спеціальних циліндричних очок. Сьогодні можливе одночасне видалення катаракти та виправлення астигматизму.
Катаракта і рогівковий астигматизм
При наявності катаракти з рогівкового астигматизмом фахівці пропонують вирішити цю проблему за допомогою операції - ультразвуковий факоемульсифікації з імплантацією торической ІОЛ . Такі інтраокулярних лінз розроблені спеціально для виріш
...
Читать дальше »
|
Шановні відвідувачі нашого сайту! Для того, щоб краще сприйняти інформацію, включіть, будь ласка, звук на Вашому комп'ютері. Для відтворення відео російською мовою натисніть вкладку «Language» і виберіть «Russian»
Будова інтраокулярної лінзи
интраокулярная линза, искусственный хрусталик Штучний кришталик - це лінза, яка переломлює промені світла і формує зображення на сітківці. Як правило, штучний кришталик складається з двох елементів - оптичного і опорного. Оптична частина штучного кришталика являє собою лінзу, яка виконана з прозорого матеріалу, біологічно сумісного з тканинами ока. На поверхні оптичної частини розташована спеціальна дифракционная зона, яка дає можливість отримувати чітке зображення. А опорна частина дозволяє надійно зафіксувати штучний кришталик.
Різновиди інтраокулярних лінз (ІОЛ)
Штучний кришталик (інтраокулярна лінза) імплантується на місце природного кришталика після операції з видалення катаракти або рефракційної заміни кришталика. Інтраокулярних лінз ділят
...
Читать дальше »
|
Термін "глаукома" (у перекладі з грецької, - зелений колір моря) зустрічається ще в роботах Гіппократа датованих 400 роком до нашої ери. Однак сучасні уявлення про глаукому почали складатися тільки в середині IX століття. В даний час термін "глаукома" об'єднує досить велику групу захворювань, часто різного походження та з різним перебігом. До цих пір немає єдиної думки про те, що є причиною початку хвороби. Однак за відсутності лікування результат у цих, здавалося б зовсім різних захворювань, один - атрофія зорового нерва і сліпота.
Глаукома може виникнути в будь-якому віці, але найчастіше це захворювання розвивається в літньому віці.
Вікові групи Частота захворювання
Новонароджені 1 випадок глаукоми приблизно на 10 000 новонароджених дітей
40-50 років Первинну глаукому фахівці діагностують приблизно у 0,1% населення
60-75 років У цій віковій групі глаукома спостерігається приблизно в 1,5-2% випадків.
За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я глаукома є основним захворювання
...
Читать дальше »
| « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 49 50 » |