Главная » 2015 » Февраль » 9 » Психопатія
12:04
Психопатія

Психопатія що це таке. Психопатія це психопатологічний синдром, який проявляється у вигляді егоїзму. При психопатії у людей знижується здатність співпереживати до людей, вони стають без жалісливими. Стійка аномалія характеру переважає з дитинства, це область між здоров'ям і хворобою, характерна неповноцінність (недостатність) емоційно - вольової сфери та мислення. При зіткненні з психопатами створюється враження незрілості, дитячості через певні дефектів психічної сфери. У них переважає нерівномірний розвиток окремих властивостей-дисгармоничность психіки, воно стосується в основному до емоційних якостям, але із збереженням інтелекту.

 
Психопатія виникає з причини вродженої не повноцінною нервової системи. Причина цьому може бути спадковість, родова травма, вплив шкідливих речовин на плід та інше.
 
Психопатія у чоловіків
 
Психопати чоловіка як могли б подумати люди, що швидше за все це маніяки, але насправді, чоловіки психопати нерідко володіють високим інтелектом, іноді володіють умінням бути интелегентностью, що створюється враження, що людина зовсім інший і точно не психопат, але у них абсолютно відсутні риси притаманні людям, такі як сором, совість, співчуття. Психопати зазвичай брехливі, вони великі облудники і лицеміри, читають розумні книги з метою маніпуляціями над людьми. Від нього страждають найчастіше близькі люди, від спілкування їх, можна отримати психологічну травму. Чоловіки психопати по відношенню з жінками можуть бути жорстокі в насильстві фізичному і сексуальному, проте жінка може і не знати, що має справу з психопатом.
 
Психопатія у жінок
 
За деякими даними свідчить, що психопатія у жінок менш агресивна, не жили у чоловіків. За деякими дослідженням було виявлено, що психопатія у жінок починає проявлятися вже з 11 років. В цілому ознаки психопатії у жінок схожі з психопатами чоловіками.
 
Ознаки психопатії
 
Причини психопатії до кінця не були вивчені, однією з причин вважають генетичну спадковість, є так само думки, що психопатія розвивається при органічному ураженні головного мозку. Є кілька типів психопатії:
 
  • Шизоидная психопатія - переважає самотність і байдужості до близьких, вони замкнуті, ідуть у свій внутрішній світ, можуть захоплюватися деякими науками, наприклад філософія.
  • Чи не стійка психопатія - у таких людей немає інтересу до життя, немає своєї точки зору, вони ведені і не мають сили волі, з цієї причини серед які не стійких психопатів часто зустрічаються алкоголіки і наркомани.
  • Псіхастеніческая психопатія - невпевнені люди, постійно чогось - то тривожитися і в чому то сумніваються. Із за цього вони бояться приймати рішення, бояться роботи, хоча і працелюбні, прив'язані до близьких людей, але відсторонюються публічної уваги.
  • Збудлива психопатія - схильні звинувачувати оточуючих у всіх своїх бідах, по початку вони не чим не відрізняються від звичайних людей, однак якщо зачепити їх інтереси, то можна помітити їх агресивність у поведінці. Пізніше вони можуть пошкодувати про свою спалахи гніву, але винять все одно інших.
  • Істерична психопатія - характеризуються прагненням бути в центрі уваги, самолюбци, товариські і емоційні.
  • Паранойяльная психопатія - переважає почуття підозрілості, нав'язливі думки і почуття справедливості, прямолінійні у спілкуванні, що не гарно уживаються в колективі, ревниві і зайво піклуються про своє здоров'я.
  • Астенічна психопатія - невпевнені в собі люди, швидко втомлюються від спілкування в суспільстві, воліють самотності, часто відчувають втому, більшу стомлюваність, не можуть зациклюватися на одній справі.
  • Афективна психопатія - спостерігаються перепади настрою від веселого до сумного, настрій змінюється без причинно.
Іноді бувають змішані характеристики пацієнтів психопатів.
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 521 | Добавил: GolAM | Теги: Психопатія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar