Главная » 2015 » Февраль » 9 » Паранойяльний синдром
12:06
Паранойяльний синдром

Параноя (паранойяльний синдром), більш легка форма маревного синдрому, характеризується появою 1 ідеї (ревнощі, іпохондрія, еротичний, переслідування і т.д.) відбувається без зміни свідомості Людини. Параноя не є окремим захворюванням, вона найчастіше зустрічається на тлі іншого психічної хвороби або порушення психічного стану (алкоголізм, хвороба шизофренія, епілепсія, психоз, маніакально-депресивний психоз, органічних і судинних, інфекційних і інтоксикаційних психозах та ін.). параноя може виникнути при труднощах в життєвих ситуацій, Вона є оборотною, спостерігається в осіб молодого і середнього віку ..

 
Так само Є думка, що паранойяльний синдром виникає як окреме захворювання, воно починається повільно розвиватися і протікати без галюцинацій у супроводі помилкового сприйняття.
Маревний синдром розділяється на 2 групи паранойяльний і параноїдний, парафренний. Паранойяльний буває хронічний і гострий. Хронічний Найчастіше починається з марення переслідування, який носить характер ідеї (подорожчання, крадіжка, чутки, псування, іноді людині здається, що його хочуть отруїти або вбити).
 
Хронічний паранойяльний синдром характеризується тривогою, страхом, захопленістю, після хр. Бреда може залишитися резидуальний маячня.
Параноїдний синдром супроводжується і маренням і слуховими галюцинаціями, є психічним автоматизмом. Параноїдний синдром поділяють на 2 типи - галлюцинаторний і маревний, у другому випадки супроводжується афективні розлади. При галлюцинаторном хворий чують голоси, фрази, коментарі та подібне, вони можуть виникати одночасно з божевільною ідеєю. Їм здається, що тільки що виникли голосу здійснюються якими те особливими препаратами, сигналами, зв'язками з ними (наприклад, хворому здається, що з ним подумки хто то зв'язується і каже, підказує ідеї, таке часто буває при шизофренії).
 
Гострий параноїдний синдром супроводжується мовним і руховим збудженням, з депресією, тривогою іноді злістю. Хронічний параноїдний синдром сформіровивается частіше після паранойяльного синдрому.
Паранойяльний синдром розвивається повільно, формується складна система умовиводів хворого, з часом поведінка його все більш і більш погіршується, втрачається ясність мислення, світ в його уявленні спотворений, то є друзі це можуть бути вороги. Настрій людей з Паранояльний синдромом може бути трохи піднесений, іноді напружений і часом злісне. Паранойяльний синдром повністю висловлює клініку параної, яка зустрічається при паранойяльной шизофренії і є початком її захворювання.
 
Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 479 | Добавил: GolAM | Теги: синдром, Паранойяльний | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar