Дисбактеріоз не є самостійною хворобою, він вдає із себе стан мікробного дисбалансу, який може виникнути як в кишечники, так і в інших частинах тіла (шкіри, ніс, вуха, очі і т.д.) Виникає найчастіше кишковий дисбактеріоз у дітей і дорослих . Сигналізує про яке то захворюванні. Це можуть бути запальне розлад кишечника.
Дисбактеріоз і є симптом якогось небудь захворювання.
Ознаки дисбактеріозу у дітей
Першими ознаками дисбактеріозу у дітей проявляється у вигляді виснаження організму, тобто дитина не набирає вагу або навіть втрачає його. Так само у дітей змінюється шкіра, її колір стає блідим, шкіра лущитися, по з'являються «ерозії» в куточках рота.
|
Дисфагія (від дис ... і грец. Phagein - є, ковтати) - розлад ковтання при захворюваннях глотки, стравоходу, нервової системи. Захворювання дисфагии притаманне найчастіше у недоношених дітей, літніх і людей із захворюванням нервової системи, у тому числі головного мозку. Варто звертати уваги у випадки якщо утруднення при ковтанні відбувається регулярно.
Захворювання дисфагии потрібно разлечать від інших схожих і розуміти їх відмінності між собою.
Афагія - повна закупорка стравоходу, з причини застряванні харчової грудки, при цьому завжди вимагає невідкладної допомоги пацієнту. Відбувається при самій спроби ковтання, але завершується позитивно.
|
Гастроентероколіт - запальне ураження шлунково-кишкової системи (шлунок, тонкий і товстий кишечник). Гастроентероколіт поділяють на гостру і хронічну форуму течії. Шляхи зараження гематогенним / оральним шляхом.
Причини гастроентероколіту
- Проникнення бактерій (бактерії групи сальмонели та кишкової флори)
- Інфекційні зараження (грип, тиф, кір, сепсис)
- Алергія (харчова і лікарська)
|
Холелітіаз це жовчнокам'яна хвороба. Характеризує утворенням каменів найчастіше в желч ном міхурі і його протоці. В основному захворювання стосується жіночої статі, чоловіки хворіють їм рідше. Поштовхом до холелітіазі можуть послужити запальні процеси, коли помітно підвищення концентрації кальцію в жовчі і відзначається висока всмоктуваність жовчно-кислих солей, так само помічено зміни білірубіну та фосфоліпідів. Виділяється літогенні жовч, яка переносить холестерин і занедбаність соку в жовчний міхур, після чого настає запалення і утворюються камені.
...
Читать дальше »
|
Запор (синоніми констіпація, обстипація) - це утруднення спорожнення кишечника. Запор це не самостійне захворювання, а лише симптом який сигналізує про інші проблеми в організмі. Тому якщо з'явилися запори, не обходимо звернеться до фахівця. Перш за все потрібно знати, до якого лікаря звернеться якщо у є запори, що б вам надали медичну допомогу і допомогли з'ясувати причину їх виникнення, а так само вилікувати, не обходимо звертатися до гастроентеролога і при необхідності до проктолога. Констіпація досить поширена проблема, приблизно 50% жителів дорослого населення і до 20% дітей страждають цією проблемою, мучать запори у літніх людей в п'ять разів частіше, ніж у молодих.
|
Парапроктит (параректальної абсцес) - це захворювання прямої кишки, характеризується запаленням параректальної клітковини, велике значення має попадання інфекції. В основному парапроктит це хвороба дорослих і найчастіше хворіють їм чоловіки, ніж жінки. Значно поширене захворювання кишечника, серед інших за частотою він стоїть на четвертому місці після геморою, тріщин заднього проходу і коліту.
Шляхи зараження:
- Через анальні залози
- Через пошкоджену слизову оболонку
- Через гематогенний шлях
- Через лімфогенний шлях
- Із сусідніх органів
|
Холангіт це захворювання жовчних шляхів, що характеризується порушенням прохідності проток і їх інфікуванням.
Основний Причиною виникнення хвороби, є інфекції які проникли в жовчні протоки. Потрапити інфекція може трьома шляхами:
1. З дванадцятипалої кишки - висхідна інфекція
2. З ворітної зони - гематогенний шлях
...
Читать дальше »
| « 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 49 50 » |