Лазерне лікування катаракти - найпрогресивніша і високотехнологічна на сьогоднішній день методика виконання операцій з приводу катаракти . Це останнє досягнення в області офтальмохірургії, добре зарекомендувало себе у світі. Тепер лікування катаракти з допомогою фемтосекундного лазера доступно в клініках «Ексімер».
Переваги лазерного лікування катаракти:
найвищий рівень точності проведення операції.
Лазерні технології, що застосовуються при проведенні втручання, забезпечують надточних на всіх етапах;
швидке відновлення після операції.
Застосування лазера виключає використання механічних інструментів, і після операції все мікродоступи до внутрішніх структур ока швидко самогерметизуючі;
щадне вплив.
Використання лазера дозволяє мінімізувати дію ультразвуку на внутрішні структури ока в ході операції і уникнути ризику післяопераційного набряку рогівки;
максимальну якість зорових характеристик.
Точність впливу лазера дозволяє домагатися максимальної якості зору при імплантації інтр
...
Читать дальше »
|
Вторинна катаракта - помутніння і ущільнення задньої капсули кришталика, призводить до погіршення зорових характеристик і може розвинутися після хірургічного лікування катаракти . У сучасній офтальмології в ході операції по лікуванню катаракти капсула кришталика зберігається. Вона являє собою тонкий еластичний мішечок, куди після видалення помутнілого кришталика імплантується інтраокулярна лінза.Вознікновеніе вторинної катаракти пов'язано з тим, що на задній поверхні капсули кришталика розростається епітелій, при цьому знижується її прозорість і зір погіршується. Ці помутніння не є наслідком непрофесійно виконаного хірургічного втручання, а є результатом клітинних реакцій, які відбуваються в капсульному мішку.
Ознаки (симптоми) вторинної катаракти:
Поступове зниження зору;
Засвітки від сонця і штучних джерел світла;
Туман перед очима;
Лазерне лікування вторинної катаракти за допомогою YAG лазера:
лазерная капсулотомия - удаление вторичной катаракты Ще кілька років тому для лікув
...
Читать дальше »
|
Що таке астигматизм пояснити (також, як і виправити) досить важко. Астигматизм - одна з найпоширеніших причин низького зору. Часто астигматизм поєднується з короткозорістю (міопічний астигматизм) або з далекозорістю (гіперметропіческій астигматизм).
...
Читать дальше »
|
Катаракта - це патологія, що супроводжується помутнінням кришталика ока. Багато хто помилково вважає, що це не представляє ніякої небезпеки і проведення лікування можна відкладати. Але, на жаль, це не так.
Катаракта розвивається зовсім не стрімко. Зір «падає» поступово і, врешті-решт, вражений катарактою кришталик остаточно втрачає свою прозорість, а очей, відповідно, втрачає здатність бачити.
Ще не так давно для досягнення найкращого результату лікування потрібно було чекати доки катаракта дозріє, так як її видалення рекомендувалося на пізніх стадіях. Причин цьому було багато. Наприклад, без мікроскопа видаляти кришталик на ранніх стадіях було складно - адже він залишався досить прозорим. Тому багато хто до цих пір вважають, що поспішати нікуди. Насправді, при розвилася катаракті кришталик ущільнюється і збільшується в розмірах, утруднюючи відтік внутрішньоочної рідини. Це, в свою чергу, може спровокувати підвищення внутрішньоочного тиску і, як наслідок, розвиток вторинної глаукоми.
...
Читать дальше »
|
Зміни кришталика є однією з основних причин слабовидения і сліпоти у дітей, і можуть бути як вродженими, так і набутими. Серед різноманітних видів його патології можна виділити зміна форми, положення, величини, а також помутніння кришталика - катаракти .
Вроджена катаракта становить більше половини всіх вроджених дефектів органа зору. Захворювання може бути як одностороннім, так і двостороннім, а також поєднуватися з іншою патологією.
Види вродженої катаракти
...
Читать дальше »
|
Кришталик людського ока - прозора «природна лінза», яка може міняти свою форму, майже миттєво «наводячи фокус» і ломлячи світлові промені, за рахунок чого людина бачить добре і зблизька, і вдалину. При катаракті відбувається зміна біохімічного складу кришталика, порушується його кровопостачання, харчування, він стає щільним і непрозорим. В око починає потрапляти лише невелика частина світлових променів, зображення стає нечітким і людина починає бачити, немов крізь запотівше скло.
Ознаки катаракти
...
Читать дальше »
|
Видалення жовчного міхура (холецистектомія).
Жовчний міхур - це грушовидний орган, об'ємом не більше 70-ти мл, головна функція якого - забезпечення повноцінного процесу травлення шляхом накопичення певної кількості жовчі. Як правило, кількість жовчі безпосередньо залежить від споживаної людиною їжі: чим вона важча, тим більше активно змушена працювати печінку, виділяючи підвищену кількість ферментів. Саме жовч посилює рухову функцію кишечника, підвищує всмоктування жирів, а також вітаміну К. Вона затримує процеси гниття в кишечнику, завдяки своєму бактерицидній дії.
Підвищення рівня жовчі в жовчному міхурі, так само як і нестача, часто призводить до важких захворювань шлунково-кишкового тракту, які в подальшому відображаються на підшлунковій залозі.
...
Читать дальше »
| « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 49 50 » |