Коли вагітність наближається до завершення, питання про те, де народжувати, стає особливо актуальним. Звичайно, можна покластися на волю випадку - з початком переймів відправитися в найближчий пологовий будинок або викликати «швидку». Однак розумніше підготуватися до майбутньої події заздалегідь: адже від того, як пройдуть пологи, багато в чому буде залежати здоров'я молодої мами і дитини.
Перш за все, жінка повинна вибрати пологовий будинок , що максимально задовольняє її вимогам. При цьому зазвичай враховуються побутові умови, допустимість присутності чоловіка на пологах , що застосовується знеболення , можливість вибору пози для пологів (якщо ви плануєте вертикальні пологи ), спільне або роздільне перебування з дитиною і т.д. Важливе значення має кваліфікація і досвід лікарів, ввічливе та уважне ставлення медперсоналу.
Отримати необхідну інформацію можна, опитавши подруг і знайомих, ознайомившись з розповідями про пологи і відгуками про пологових будинках в Інтернеті, і особисто в
...
Читать дальше »
|
Під час пологів всі жінки (за рідкісним винятком) відчувають біль. Одні переносять її порівняно легко, а інші готові на все, лише б її не відчувати.
Ясно, що під час пологів дитина повинна якось покинути чрево матері. Матка скорочується, і немовля через розкрилася шийку матки і піхву поступово виходить назовні. Біль у процесі пологів може виникати через розтягнення шийки матки, піхви, промежини, здавлювання і розриву м'яких тканин. Деякі породіллі страждають так сильно, що у них може порушитися серцева діяльність і дихання. Крім того, тривалий біль часто веде до передчасного стомлення, припиненню скорочень матки, гіпоксії (нестачі кисню) плоду.
Питання про те,
...
Читать дальше »
|
Позаматкова вагітність - ненормальна вагітність, яка становить серйозну загрозу для життя жінки і потребує невідкладної допомоги лікаря-гінеколога . Замість того щоб розвиватися, як годиться, в матці, запліднена яйцеклітина розвивається за її межами. Найчастіше (у 99% випадків) вона закріплюється в матковій трубі, але може виявитися і в яєчниках, і в черевній порожнині. Приблизно 1-2% всіх вагітностей (в тому числі і після ЕКЗ) є позаматковими.
На жаль, самостійно визначити що розвивається вагітність ненормальна, неможливо. Як і при нормальній ваг
...
Читать дальше »
|
Запальні захворювання чоловічої статевої системи можуть вражати різні її відділи:
яєчка і їх придатки - орхіт і епідидиміт ;
передміхурову залозу - простатит ;
сечовипускальний канал - уретрит ;
головку статевого члена і крайню плоть - баланопостит .
Запалення, що виникло в одному з відділів статевої системи, може переходити на інші її відділи та на суміжні органи (наприклад, нирки).
Унаслідок запалення може бути інфекційних та неінфекційних. Інфекційні запальні захворювання можуть бути специфічними (наприклад, гонорейний уретрит) і неспецифічними. Неинфекционное запалення може розвинутися в результаті травм, алергічних реакцій, порушень внутрішньоутробного розвитку статевої системи.
Найчастіше у розвитку цих захворювань винен сам хворий, оскільки інфекційне запалення найчастіше стає результатом небезпечного сексу і недостатньої гігієни статевих органів.
|
Крайня плоть - це шкіра, яка закриває головку статевого члена. З цією шкірою можуть бути пов'язані деякі захворювання.
Наприклад, фімоз (звуження крайньої плоті), що може призвести до запалення голівки і крайньої плоті. Під час ерекції крайня плоть може передавити головку статевого члена і порушити в ній кровообіг (аж до некрозу), якщо вчасно не звернутися до лікаря.
Краще лікування фімозу - обрізання (або циркумцизия - усічення крайньої плоті). Але цю найпростішу операцію роблять не тільки в лікувальних цілях. Наприклад, в іудеїв і мусульман це релігійний обряд, який проходять усі хлопчики. У деяких європейських країнах і в США практикується обрізання новонароджених мало не в обов'язковому порядку (як
...
Читать дальше »
|
Будь-яка проблема з сім'явипорскуванням часто здається чоловікові трагедією.
Іноді все не так страшно, як здається на перший погляд - причини порушення еякуляції можуть бути чисто психологічними. В інших випадках за подібними порушеннями криються фізіологічні зміни (захворювання). Тим не менш, в більшості таких ситуацій проблема цілком вирішувана.
Часті фізичні причини пізньої еякуляції:
- Прийом спиртних напоїв, деяких лікарських засобів.
- Вік (чим чоловік старший, тим довше у нього всі етапи статевого акту).
Часті фізичні причини передчасної еякуляції:
|
Що це таке?
Імпотенцією називають відсутність ерекції статевого члена у чоловіків, що приводить до неможливості проведення статевого акту. Часто це, безумовно патологічний стан, супроводжується відсутністю бажання (лібідо) і відчуття оргазму, прискореним сім'явипорскуванням, що, зрозуміло, значно знижує якість (та й кількість) статевого життя і чинить негативний вплив на психоемоційний статус чоловіка, міжособистісні і сімейні відносини.
Довгий час діагноз «імпотенція» ставили всім без винятку чоловікам, які скаржилися лікаря на зниження тривалості і сили ерекції. Однак у великого числа цих пацієнтів ерекція збережена, просто сили її не вистачає на проведення нормального статевого акту.
Крім того, з'ясувалося, що чоловіків зі зниженим якістю ерекці
...
Читать дальше »
| « 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 49 50 » |