Главная » 2015 » Июль » 17 » Гінекологія. Приховані інфекції
08:35
Гінекологія. Приховані інфекції
Гінекологічні захворювання завжди супроводжуються неприємними відчуттями в області жіночих статевих органів. Останні найчастіше спровоковані інфекціями, гормональними збоями в жіночому організмі і різноманітними травмами.

Захворюваннями, які поширюються тільки статевим шляхом можуть піддаватися абсолютно всі за віком люди, але найчастіше це молоді особини, що в міру свого безтурботного існування не надто серйозно ставляться до захисту свого організму, і халатно до свого здоров'я. До речі, медики дослідили, що приховані інфекції на багато легше передаються від хлопців до дівчат, ніж навпаки.

Лише спеціалізовані методики полімеразної ланцюгової реакції або ж ДНК-гібридизації допоможуть вирішить питання щодо виявлення даних захворювань. До найбільш часто зустрічається інфекцій такого роду варто віднести:
- Хламідії;

- Гарднерели;

- Мікоплазми чеовеческіе;

- Мікоплазми урогенітальні;

- Віруси герпесу;

- цитомегаловірус .


Такі інфекції є досить каверзними оскільки можуть надійно ховатися в середині клітин слизової оболонки статевих органів, і навіть очей і порожнини рота і горла. Таке їх хитре паразитування всередині клітин дозволяє досить довго переховуватися від погляду лікарів і що ще небезпечніше, добре маскуватися від антитіл. При цьому антибіотики також не завжди можуть вплинути на ситуацію. Оскільки антитіла не можуть нашкодити своєму організму і знищити клітину, навіть поглибиться у всередину, вони не виконавши своїх прямих призначень вмирають по терміну життя.

Ті люди, що зовсім недавно заразилися такими інфекціями відразу можуть не відчувати змін у своєму організмі, але вже стають переносниками. Це пов'язано з тим, що зараження може відбутися не статевим шляхом. Найчастіше це водні простори, де вони досить добре живуть, басейни, річки і озера.
 

Етапи поширення інфекцій

1.На даному етапі інфекція знаходиться на шийці матки і в піхві у дівчат, і в мочеспускательном і статевому каналах у хлопців. У цей час у прекрасної половини людства часто проявляється ерозія шийки матки. І ось вже навколо цього місця і скупчується інфекційне захворювання.

2.На другому етапі жінок турбує матка, а чоловіків передміхурова залоза та нирки.

3.На даному етапі інфекція встигла вразити буквально весь організм людини і тому одночасно можуть турбувати все слизові оболонки.

А тим часом захворювання переростає у хронічні процеси статевих органів як у жінок (запалення матки), так і у чоловіків (більшість сперматозоїдів вмирають або ж стають менш рухливими й активними). Основні ознаки гінекологічних захворювань Ознаками будь-яких гінекологічних проблем може бути досить багато, все залежить від того, яка саме інфекція стала причиною захворювання. Буває так, що навіть протягом довгого часу захворювання ні як не проявляється і людина абсолютно не має на увазі, що він є інфікованою.

Основними натяками на зараження гінекологічними хворобами прихованих інфекцій вважаються:

- Рідкі виділення зі піхви, що мають неприємний аромат і не природний колір;

- Неприємні ощущуенія в процесі сечовипускання (може бути свербіж або печіння статевих органів);

- Легке почісування в районі статевих органів;

- Статевий акт також супроводжує хворобливими відчуттями.


Якщо такі ознаки стали дошкуляти, то це прямий посил на те, щоб звернутися до кваліфікованого фахівця. Адже абсолютно ясно одне, що лікувати будь-які захворювання простіше на початкових стадіях.

Стандартне лікування прихованих інфекцій

Будь лікування прихованих інфекцій базуються на комплексній основі антибактеріальних і імуностимулюючих ліків. Такий курс лікування допомагає організму впорається з будь-яким захворювання протягом семи - десяти днів.

У тому випадку, якщо гінекологічні інфекції були вчасно не виявлені і лікування почалося пізно, більшість фахівців рекомендують виконувати до хворого фізіотерапію , а також лікування імуномоделюючих препаратами.

Менш поширеним вважається метод корекції, що допомагає відновити флору кишечника і усунути погане вплив раніше застосовуваних антибіотиків та інших препаратів.

Категория: Хвороби і лікування | Просмотров: 476 | Добавил: GolAM | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar